O sexu s párkem, špatně načasované párty a blicí profesionálce

Tyhle minipříběhy samostatný článek neutáhnou, zapomenout na ně by ale byla škoda. Nejsou všechny moje (no neblbni, jsem jen středně trapná). Sesbíráno a sepsáno s láskou.

Sex thug life

Kamarádčin manžel se rozhodne zlepšit kvalitu tvého života a domluví ti rande naslepo. Borec je asi tak stejně vysoký jako ty, váží o deset kilo míň a vypadá na patnáct. Z lítosti se ožereš. Pak se s ním vyspíš. Má penis jako debrecínský páreček. Je to, jako by tě píchal lékořicovým pendrekem. Celou dobu sníš o ostravské klobáse. Ráno se chceš nenápadně vypařit. Sesbíráš věci, zabouchneš dveře bytu, seběhneš schodiště a zjistíš, že hlavní vchod je zamčený. Musíš probudit debrecínský párek, aby tě pustil ven. Nechápe proč. Bylo to přece tak super. Nejlepší sex jeho života. #chcetoznovu

Kouříš svýmu klukovi. Něco ti uvízne na jazyku. Není to chlup, ale miniaturní kulička toaletního papíru.

Po roce na suchu potkáš super kluka. Líbí se ti. Skvěle si rozumíte. Bohužel jeho permanentně měkký penis je tvá noční můra. On se s tím zdá být v pohodě.

Party hard thug life

Na párty se holedbáš, že už jsi dost zkušená na to, aby ses trapně ožrala a poblila. Nejsi žádný pubertální amatér. Během hodiny se ožereš. Do tří hodin pobliješ.

11. 9. s velkou pompou přeješ kámošce všechno nejlepší k narozeninám. Organizuješ tajnou párty s překvapením. Pak se dozvíš, že se narodila 9. 11. Zasloužíš si čestnou párty čepičku. Laureátka ceny Nejlepší kamarádka roku. #bff

Jsi single. Pozvou tě na svatbu. U svatebního stolu tě milosrdně usadí k manželským párům s věkovým průměrem třicet let a ne do seniorské sekce. Naproti tobě sedí holka, co podivně švidrá. Na opilost je brzy, hostina sotva začala. Následně zjistíš, že skoro nevidí. Při pokusu o přátelskou konverzaci se jí zeptáš, jestli nepije, protože bude řídit. Nechápavě se na tebe, ehm, podívá. #facepalm

Adventure thug life

Dobíháš strašně zpocená autobus. Sedáš si k oknu, vedle tebe volné místo. Popadáš dech. Přestože do autobusu nastupují další a další lidi, místo vedle tebe zůstává prázdné. Nakonec se autobus rozjíždí a ty zjišťuješ, že několik cestujících stojí. Místo vedle tebe je stále prázdné. Jako jediné. Smrdíš? Holka na sedadle před tebou otevírá okýnko. Smrdíš.

Kupuješ si lístek. Brno, prosím. Slečno, jsme v Brně.

Jsi single. Jsi pozvaná na svatbu. Před obřadem sváží autobus nemobilní hosty z celého okolí. Zastaví se i pro tebe. Nastoupíš a zjistíš, že věkový průměr pasažérů je sedmdesát let. Senior bus. Zájezďák na šmejdskou předváděčku. Posadíš se vedle tety Emmy. Neprovdaná stará panna. Má taky čtyři kočky.

Baby thug life

Spolužačka ti ukazuje fotky dětí. Chválíš chlapečka vpravo, je celý tatínek. Dozvíš se, že její syn sedí vlevo. Vpravo je dítě sousedky. Rodiny se vzájemně přátelí a manžel kamarádky jí, jako šikovný řemeslník, často pomáhá. #instalater Aha. Haha.