Koblihy

Když se do tebe zakousne a nechce se pustit

Vyhodíš ho dveřmi, vleze oknem. A bude se tvářit, že přišel dveřmi a je vítaný. V tomhle je podobnost s kočkami trochu nelichotivá. Pro kočky.

Každá holka touží po prázdninové lásce. Léto, teplé noci a nanuky. Jenomže když je ta láska trochu víc než neodbytná, dostává tě do svízelné situace. Nechceš být zlá, ale když už je toho moc, musíš. Naštěstí mi po mém nápadníkovi Sušenkovi zůstala spousta zpráv a myšlenek, o které bych se chtěla podělit. #bitchfactor

Jez sušenky, obdaří tě nekonečnou inspirací

Nechci být svině. Fakt ne. Ale nemůžu ošidit svět o tak hodnotné a ucelené básnické dílo. Protože jsem nikdy nic lepšího nečetla. A moje kámoška Niki taky ne. A to je co říct. Protože ona čte Zolu a vůbec všechno tohle chytré čtení (víc chytrého čtení najdeš tady).

Sušenková poetika je báječná pro všechny snílky, romantiky a vůbec kluky, co chtějí zaujmout svou tajnou lásku.

Předávám celé dílo, jak jsem ho dostala. Je to ucelený svazek, který by si zasloužil vázání se zlatým ořezem a čestné místo v každé knihovně uvědomělého čtenáře. Čtenářky. Harley Quinn.

Následujícími řádky mě osud potrestal za příliš opilou noc v místním baru, kterou zakončila nezajímavá líbačka předváděná pro moji kamarádku, se kterou jsem do té hospody přišla.

Sušenka v mém mobilu

1:39
Tak jsem bez klíčů…spím venku…ale tebe Janičko mi seslalo samo nebe…
12.46
Janičko…uvidíme se dneska? Moc bych o to stál.
17.00
Mnou ignorovaný telefonát

Protože jsem chytla paranoiu, že je schopný zaklepat mi na okno nebo zazvonit a vynutit si přístup, rozhodla jsem se odpovědět.

Já: Ahoj Sušenko, neuvidíme. Včera to bylo fajn. Co se stalo, patří jen k tomu večeru, a tak to pro mě i zůstane. Držme se toho. Šťastnou cestu domů (smajlíček)

Sušenka: Napsala jsi to hezky Janičko…ale ve mně toho mnoho zůstalo a nedokážu se tak snadno vzdát takového přívalu něhy, který jsi mi poskytla…souhlasím s tím, že nebudeme náš vztah rozvíjet po sexuální stránce, ale ponechme si stranou přátelství spojené s občasnými schůzkami plnými porozumění bez sexu(hodně hodně teček následuje).

21.03
Sušenka: Co říkáš?

Milá Janičko, pojďme rozvíjet náš vztah při občasných schůzkách plných porozumění bez sexu.

Já: Milý Sušenko, říkám, co už jsem napsala. Opravdu. Člověk se má snažit pracovat na partnerství, ve kterém žije, ne hledat, co mu chybí, jinde. Blablabla (nejsem tak legrační jako Sušenka). Prosím, abys respektoval mé přání.

Sušenka: Janičko, moc hezky napsané…samozřejmě respektuji tvé přání a za včerejší večer děkuji. Třeba se někdy naše duše spojí v partnerství. Budu o tom aslespoň snít.

Janičko, kdybych nebyl ženatý, chtěl bych s tebou žít a spojit naše duše v partnerství. Sušenko, já s tebou ne! Takhle mluví sociopati. A pak se probudíš ve zvukově izolované garsonce v garáži na něčím sídlišti.

23:31
Sušenka: Rozdáváš hlavně cit Janičko…dáš hodně ze své duše…kdybych nebyl ženatý…chtěl bych s tebou žít…jelikož jsi krásná éterická bytost…a nejsi kouzelnice, ale mocná čarodějka…dovol mi být tvým kamarádem a pokecáme u piva…hezké sny

Spojili jsme se i na sociálních sítích. Trochu jednostranně, ale spojili

Ještě ten večer
Sušenka: Tvoje ruce Janičko…jsou jak milé psaníčko……celý jsem se třásl včera a myslím na to od večera….oči tvé jak pohlazení…..polibek na probuzení….zavřená tvá očička vstoupily do srdíčka…. (atmosféru dokresluje fňukající smajlík s obrovskýma slzičkama)

Chce se mi umřít. Smíchem. Ten člověk… copak neví, co to dělá?! A proč to proboha dělá?!!

O den později
Sušenka: (zabouchlý smajlík) Jsi tu? (stydlivý smajlík)

O dva dny později
Sušenka: Janičko písničko….napiš mi psaníčko

O čtyři dny později
Sušenka: Trošku na tebe myslím (bezvýznamný smajlík)

O dva týdny později
Sušenka: Haló…proč je koček málo….a tak křičím jako vrána a chci tě pozvat na morgana. (kurevsky zabouchlý smajlík)

A tak křičí jako vrána, aby tě pozval na morgána. Řekni ne takto poetické nabídce kvalitní sexu. Pardon. Vztahu plného vzájemného porozumění, ve kterém sex zůstane stranou.

Nešťastní muži, kteří ti nenabízí nic

Klidně si o mně myslete, že jsem svině, když se mu směju. Zamyslete se ale nad tím, proč ženatý chlap s pětiletým dítětem, barákem, hypotékou a milou ženou nabaluje nezadanou holku ve věku své manželky? Možná ho žena odmítá? Nemluví s ním? Cítí se sám? Nechce s ním spát?

Ať je to jakkoliv, soucítím s ním. Trvám ale na tom, že každý by si měl svůj život řešit sám tam, kde problém vzniká. Ne od něj utíkat. Nevím, proč bych měla být univerzální kamarádkou.

Sušenka totiž není první, co by rád takovou univerzální kamarádku. Takových mužů už se mi snažilo nabídnout vztah plný schůzek s vzájemným porozuměním, ovšem na rozdíl od Sušenky taky sexuálním. Popovídat, potěšit se přítomností, nechat se pohladit. Někoho pohladit. Zašukat si.

Která single holka nemá podobnou zkušenost? Takový chlápek si neuvědomuje si, že ti nenabízí nic. Ani ti nic nabídnout nechce. Stejně jako kluci z klubu Rychlých šípů. Ale básničky dobrý. Až moc (čůrám smíchem smajlík).


Lingvistické okénko

Proč všichni říkají pětatřicetiletému chlapovi (dva metry na výšku, metr na šířku, sto dvacet kilo na váhu) Sušenka?! Já to mystérium díky morgánové smršti konečně odhalila. Ehm, banální příběh (klidně si přečti jeden takový další).

„Sušenko, proč ti všichni říkají Sušenka?“
„No, byli jsme se základkou na lyžáku a já jsem pořád jedl sušenky.“
„A proč jsi pořád jedl sušenky?“
„Protože mi chutnaly.“

Ou-kej! Občas může být život fakt strašně jednoduchý. Stejně jako pointa.