9 výhod randění s dvacetiletým klukem

Hlavní role ve filmu Přes noc znovu šestnáctkou? Boží, beru!

Před prázdninami na mě padla smuténka. Bojím se, že už nikdy nezažiju, co se svojí první láskou, fňukala jsem kamarádce. Bláznivé zamilování. Radost z obyčejných věcí, obyčejnýho života. Netýrání se ambicemi. Mám strach, že teď už to všechno bude jen vážné. Zatěžkané. Cítila jsem strašnou únavu ze všech těch kluků i mužů, starých ne věkem, ale nastavením mysli.

Jako zkušená vdaná žena mě ujistila, že tohle už opravdu nikdy nezažiju. Že fňukám pro něco, co už nikdy mít nemůžu. Protože jsem tomu odrostla a je čas pro vyzrálý, dospělý vztah, který má úplně jinou kvalitu. Intimitu. Dohajzlu, křičelo ve mně všechno, já nechci kvalitu. Chci se bavit. Chci něco šíleného, bláznivého. Radostného a zábavného. Chci randit, jako jsem nikdy nerandila. Aspoň ještě jednou, prosííím.

A pak přišla nabídka na hlavní roli ve filmu Přes noc znovu šestnáctkou. A já ji vzala, samozřejmě. Mám se zabývat tím, že je o deset let mladší, když se s ním tak skvěle bavím?

Nastal čas pro vyzrálý, dospělý vztah. Oukej, zamyslela jsem se. A sbalila dvacetiletého kluka

Tady je 9 dobrých důvodů, proč randit s 20+ klukem. Až si to přečteš, budeš chtít taky.

1. Je to dobrodružství

Bydlí u rodičů. Abys u něj mohla spát, musíš se tajně proplížit kolem jejich ložnice. A ráno si nařídit budík na šest, abys vypadla dřív. Mizíš beze stopy. A vůbec ti to nevadí. S jeho mámou se seznámíš jen skrze její buchtu, co si dáte na výletě k svačině (prosím vás, oceňte někdo ten záměrný prasácký dvojsmysl).

2. Ohromí tě úplně obyčejnými věcmi

Takovými, které už komplikovaní 30+ kluci zapomněli. Vezme tě o půlnoci autem na vyhlídku. Pojede s tebou dlabat meloun k vodě. Chce s tebou ležet v parku a pozorovat hvězdy. Budete se toulat lesem a hledat houby, prameny a nahaté indiány.

Má ještě hodně rád bravíčkovou romantiku

3. Je s ním sranda

Místo na Polanského nebo Tarantina tě pozve na Jurský svět. Nebo Scary Movie 4. Scary Movie 3. A další díly Scary Movie. Chce vidět Tajný život mazlíčků. Díky němu se dozvíš, že jde právě do kin Sausage Party a není to animované porno. Chceš to vidět. Jakože moc.

4. Budeš s ním poslouchat mega-letní-párty pop

A pak ho budeš poslouchat i bez něj. Tvůj vytříbený vkus dostává na prdel a tobě to vůbec nevadí.

5. Je cool

Zná trendy slova, používá anglické fráze, pořád něco vykřikuje. Být s ním znamená jízdu na horské dráze s rukama nad hlavou. Máš pocit, jako by do tebe od rána do večera sypal pervitin. #batteryfull

Je zábavný. Je mladý. Je problémy nezatížené dítě. Protože to tak sám chce

6. Nemá ambice

Nemá hypotéku. Nemá děti. Nemá manželku. Nemá snoubenku. Má auto a základní příjem, se kterým se dá užít spousta legrace. Chce se bavit. Frčíte na stejné vlně.

7. Má pouze tři životní cíle

Dlouhodobý, střednědobý, krátkodobý. Dlouhodobý je být happy jak dva grepy. Střednědobý znamená koupi BMW. Krátkodobý rovná se výlet přes celou Evropu na electro dance party. Chce tě s sebou. A ty chceš jet s ním.

Chce být hlavně šťastný. A tím tě opravdu ohromí, protože co je víc?

8. Je nízkonákladový

Dvacetiletý kluk z fabriky ví, jak šetřit peníze. Highlightem každého výletu do Brna bude falafel za 60 korun. Miluješ ho. Chceš ho pořád. Falafel i svýho kluka.

9. Jsi sexuální bohyně

V posteli z tebe bude za všech okolností hotový (doslova). Ohromíš ho prakticky čímkoliv. Jeho zkušenostní rejstřík tvoří středoškolačky, které by – v případě, že bys v jejich věku byla nezodpovědná rajda – mohly být tvoje dcery. Ten čas ale letí, co?

A když tohle všechno skončí, zjistíš, že ses jako bonus zbavila předsudků a stereotypů (velká výzva, přečti si o tom), a těch zábavných dvacetiletých kluků najednou kolem sebe vidíš víc než dřív. A oni tě vidí taky. #newpower