9 snadných kroků, jak se stát kočkou

Image je na nic, následuj kočičí instinkt. A pokud ho nemáš, tady je postup, který ti pomůže ho získat. Nebo to aspoň předstírat.

1. Hodně spi

Kdykoliv, kdekoliv. Hlavně hodně spi přes den. Narkoleptici mají značnou výhodu, ale neboj, dá se to docela hravě naučit. Pokud nespíš, aspoň to předstírej.

2. Hodně blij

Kdykoliv, kdekoliv. Ideální místa jsou právě převlečená postel, gauč s novým potahem, právě vyprané záclony, jakékoliv světlé čisté oblečení, ve kterém zrovna někdo chce jít ven, radiátor, kterým blitky propadnou, ale nejdou vytáhnout, nelakované parkety, cokoliv s texturou, příčkami, prostě věci, ze kterých ty blitky nejdou pryč. Důležité je vydávat u toho zvuky příšerné natolik, aby všichni věděli, že právě zvracíš.

3. Pořád na někoho zírej

Zírej na lidi tajně. A když si někdo všimne, že zíráš, nech ho, aby se cítil jako idiot, protože neví, proč na něj zíráš. Kdy se tě zeptá, proč na něj čumíš, mlč a zírej. Bez hnutí. Bez oka mrknutí.

Nech lidi, aby se cítili jako idioti, protože neví, proč na ně zíráš.

4. Mhuř oči

Když je ti někdo sympatický a chceš mu dát najevo, že je taky kočka, mhuř oči. Sleduj ho přimhouřenýma očima. Mrkni, až mrkne on, aby neviděl, že mrkáš taky.

5. Pořád se po někom válej

Základní předpoklad: tvá oběť musí být pohodlně usazená, aby nemohla vstát, až se po ní začneš válet. Válej se po někom, když se nudíš. Donuť ho, aby tě hladil přesně tak, jak chceš. Donuť ho, aby trpěl, když tě nemůže hladit. Rozhodně se po nikom neválej tehdy, když chce on.

Nejzákeřnější trik: Nastav s miloučkým výrazem bříško a když tě po něm někdo začne hladit, kousej, škrábej a trhej. Pak s dotčeným výrazem uteč pryč. Tvař se zneužitě. Následně aplikuj bod 7.

6. Když něco chceš, prostě si o to řekni

Když to i přes jednoznačný požadavek nedostaneš, prostě si to vezmi. Když ti odepřou, co chceš, trucuj. Obejdi je přezíravým obloukem, aby věděli, že smrdí. Kousni je do nohy, švihni packou nebo něco shoď. Třeba tužku. Pokud se ti neuleví, jdi se vychcat na gauč, do boty nebo do květináče. Čůráním se člověku i kočce uleví vždycky.

Chceš to? Oukej, prostě si to vezmi.

7. Hodně se olizuj

Tohle vůbec není otázka čistoty, ale základní socializační prvek. Hodně se olizuj, když se na tebe někdo dívá. Předstírej, že o tom nevíš. Ideální na olizování zadku je stůl, na kterém zrovna někdo svačí. Je to intimní. Blíž už si být nemůžete. Tvař se vyděšeně, když tě na to někdo upozorní.

8. Pořád o něčem přemýšlej

Pokud o ničem nepřemýšlíš, předstírej, že přemýšlíš, nebo spíš. Ignoruj jakékoliv pokusy tě z přemýšlení vyrušit. Máš právo sedět! A přemýšlet.

9. Hysterči

Kdy tě něco vyděsí, zběsile pobíhej, dokud nenajdeš neprůstřelný úkryt. Znič u toho, co se dá. Shazuj vázy. Květináče. Křupky. Rozlij čaj. Rozbij talíře. Proleť oknem. Zapal dům.


Problém? Pořád ještě v sobě nemáš dost kočičího DNA? Tady najdeš další skvělé návody, jak se stát kočkou.


 

1 thought on “9 snadných kroků, jak se stát kočkou

Komentáře nejsou povoleny.