7 tipů, jak se v posteli chovat jako kočka

Samozřejmě, v základu je to jednoduché: najdi si libovolné místo vhodné pro pelíšek, zminimalizuj své rozměry složením všeho, co vyčnívá, pod sebe a spi, dokud tě něco nebo někdo nevyruší.

Ovšem pak tady máme vyšší kočičí úroveň – jak spát jako kočka s někým. Jsi-li v této oblasti nezkušenou novickou, mám pro tebe stručné zasvěcení.

1. Zírej na něj, když spí

První ranní pohled musí patřit tobě. Bez výjimky. Když už se ti nechce spát, což je vždy dřív než osobě, se kterou sdílíš postel, sedni si těsně k její hlavě a upřeně na ni zírej.

Zírání vytrvale kombinuj s bodem 3, dokud se nevzbudí a nepohlédne ti do očí

2. Oblož ho

Nejlepší poloha je sendvič. Ta se lépe provádí, pokud máš k ruce několik dalších parťáků. Využijte svých těl a přikolíkujte svou oběť tak, aby se ráno probudila ve stejné pozici, v jaké usnula.

Sendvič chutná nejlépe bohatě obložený, proto nezanedbejte žádný kousek těla či volného prostoru

3. Vrň mu do ouška

Čím hlasitěji, tím lépe. Co na tom, že v noci se vnímavost vůči decibelům zvyšuje. Síla vibrací je zásadní. Ideální noční vrnicí zvuk se podobá tomu, když z posledních sil chroptíš při astmatickém záchvatu. #hvozdik

4. Vzbuď ho, když se nudíš

Nemůžeš spát? #catinsomnia Pokud nespíš ty, neměl by nikdo. Probuď ho a donuť ho, aby tě hladil nebo si s tebou hrál. Nejlíp obojí. Nechce se probudit? Přišel okamžik bodu 5.

5. Okusuj ho

Pořád si ještě nevšimnul, jaký poklad s ním leží v posteli? Přitvrď. Zvlášť bolestivá místa jsou lokty a kotníky, ale dobře poslouží cokoliv, co vyčuhuje z peřiny. Při okusování pat můžeš předstírat, že to všechno děláš pro jeho dobro. #beautysalon #pedikura

Prsty jsou obvykle nejvíc po ruce

6. Masíruj s vidinou zisku

Rozproudi mu močák, aby musel vystřelit na záchod. Pak z postele uteč a začni vyžadovat třetí večeři.

7. Buď roztomilá

A to je opravdu za všech okolností nejdůležitější. ♥ Protahuj se, válej sudy, nastavuj tělíčko k hlazení, sem tam něco milého mňoukni. Jsi kočka.


Chceš být víc kočka? Mám pro tebe 9 rad, jak toho dosáhnout. Kočičí mistrovství na dosah