19 možností, jak předstírat, že nejsi single, když jsi single

Být sama má svoje výhody i nevýhody, ale o tom teď polemizovat nechci. Pojďme se zaměřit na ten specifický okamžik, kdy single žena zatouží nebýt single.

Tedy mít někoho, s kým může sdílet svůj život. Dá se to ošidit i bez nutnosti sbalit nouzovku? No jistě. Tady jsou moje nejlepší vychytávky. #expertlevel

Omlouvám se za genderovou nekorektnost, jsou určené pouze holkám, ale s trochou fantazie a mírnou obměnou se dají použít, i pokud jsi kluk. Jen pozor na mlsný výraz při probírání krajkového prádla.

Předstírat, že nejsi single, když jsi single, vypadá přibližně takto:

1 V H&M procházíš pánské oddělení. Probíráš trička a tváříš se zamyšleně. Snažíš si představit, jestli tahle barva tvému klukovi sluší. Sem tam nějaké vybereš a koupíš. Rukávy ustřihneš nebo ohrneš a nosíš ho s kraťasy.

2 V pánském H&M procházíš trenky. Vyndáváš je z obalu a přeměřuješ, jestli tomu tvýmu chlapákovi budou. Občas nějaké koupíš. Dobře se ti v nich spí.

3 V sekáči se ptáš po pánských zimních kabátech. Když nemají, zatváříš se zklamaně a prohlásíš: „Uf, tak snad nám to teplo ještě chvíli vydrží, aby mi přítel nezmrznul.“

4 Když si vybíráš prádlo, sexy krajkové si prohlížíš se zasněným, lehce nadrženým výrazem. Hladké bez krajek nakupuješ efektivně – rychle a bez divadla.

5 V butiku s parfémy obhlížíš pánské parfémy. Pak je s obsluhou zevrubně konzultuješ. Něco kouřového, trochu jako whisky s opiem, kůže a střelný prach. Odnášíš si pět vzorečků pro svého přítele.

6 Když na veřejnosti telefonuješ s mámou, tváříš se zamilovaně, rozpustile, pohazuješ vlasy a při rozloučení nahlas řekneš: „Už se na tebe moc těším. Uvidíme se večer.“

7 Vysvětlíš kamarádce v messengeru, že musíš končit, protože máš rande se svým klukem. Znamená to, že si jdeš pustit válečný film s Joshem Hartnettem. Nebo s Tomem Hardym. Ideálně s oběma. #blackhawkdown

8 Při odchodu z kavárny si necháš zabalit jeden kousek dortu s sebou. „Pro přítele. Miluje cheesecake se slaným karamelem.“

9 Pokud si objednáváš take away sushi, vždycky bereš množství pro dva. Dva minikelímky sójovky. Dvoje bambusové hůlčičky. Dva ubrousky i dvě krabičky.

10 Když vaříš, vždycky vaříš pro dva. Omluvíš si to tím, že zbyde zítra k obědu. Pak to všechno sníš k večeři. Sama. Tvůj kluk by si samozřejmě moc rád dal, ale zrovna se vrátil z večeře s kolegy, takže je úplně nacpanej. Přece to nevyhodíš.

11 Často si se svým přítelem povídáš. Třeba při nákupu na trhu. Na co má dnes chuť? Co si dáte k obědu? Je to miláček. Vždycky má chuť na to, co ty.

12 Z plechovky si pokaždé bereš rovnou dvě sušenky. Jednu pro sebe, druhou pro svého kluka. Sníš obě.

13 V drogerii čas od času zajdeš do oddělení s kondomy. Pomalu procházíš krabičku po krabičce. Hledáš Primeros XXL. Na pás u pokladny dáš jen ty kondomy, nic jiného. Kdo by myslel na jar a prací prášek, když bude mít večer sex. Megasex.

14 Ve starožitnictví se ptáš po výjimečném dárku pro svého muže. Tabatěrka? Whiskovka? Popelník?

15 V IKEA kupuješ vždy dvě misky, dvě sklenice, dvoje stejné povlečení. Tak jasně, ne? Pro sebe a svého přítele. Přece nebudete každý spát pod peřinou s jiným vzorem.

16 Když převlíkáš, převlíkáš zásadně peřinu pro sebe i pro něj. Bejby nebude sedět v koutě a tvůj přítel nebude spát ve špinavým. Někdy mu přepereš polštář. Prostě jen tak, aby ho neměl poslintaný.

17 Večer v posteli svému klukovi nahlas předčítáš. Občas on tobě. Díkybohu našel zalíbení ve stejných knihách jako ty. Palahniuk je unisex pro všechny perverty.

18 Před usnutím držíš sama sebe za ruku. Jednou rukou se držíš trochu pevněji, to je tvůj dominantní přítel, druhá je volnější, to jsi slabší ty. Svému klukovi vždy popřeješ dobrou noc. Občas hrajete hru na ‚Spíš? Ne. A teď?‘

19 Když usínáš, představuješ si, že to, co tě hřeje, není obézní kocour, ale těžká chlupatá noha tvýho kluka.

1 thought on “19 možností, jak předstírat, že nejsi single, když jsi single

Komentáře nejsou povoleny.